Dalin dhuratat e shtrenjta që djali i Arditit i ka bërë vajzës së biznesmenit nga Tirana

11.10.2017 20:33

Djali i një prej moderatorëve dhe artistëve shqiptare më në zë të vendit dhe padyshim që është në vëmendjen e medias.

Jon Gjebrea, djali i Ardit Gjebreas ka qenë gjithnjë i rezervuar sa i përket jetës private ndonëse shpesh shihej duke pirë kafe me Getoarin apo në klubet e natës me Viola Spiron, por asnjëherë nuk është folur për personin me të cilën mund të ishte në një lidhje.


Joni ka publikuar një foto me një biondinë simpatike emri i së cilës është Merlin Haxhiymeri.

Duket se prindërit e Jonit e aprovojnë këtë lidhje të djalit të tyre pasi të dy e kanë pëlqyer këtë foto të publikuar në Instagram.


Joni duket shumë i dashuruar me bukuroshen dhe këtë e tregojnë edhe dhuratat e romantike që ai i ka bërë.

Së fundmi një buqetë më lule dhe një zemër e në të cilën shkruhet "të dua", tregojnë përkushtimin e Jonit për vajzën e biznesmenit tyë njohur.

Source @albeu.com


The son of one of Albania's most talked-about moderators and artists is undoubtedly in the media's attention.

Jon Gjebrea, Ardit Gjebreas's son has always been reserved for private life though often seen drinking coffee with Getoar or nightclubs with Viola Spiron, but he has never talked about the person he might be in a relationship .

Joni has published a picture with a charming blond whose name is Merlin Haxhiymeri.

It seems that Ion parents approve of their son's relationship after both have liked the picture published on Instagram.

Joni looks very much in love with the beauty and this also shows the romantic gifts he has made.

Finally a bouquet of flowers and a heart in which is written "I love you", show Ion's dedication to the well-known businessman's daughter.

Source @ albeu.com