Jon Gjebrea bën publike lidhjen, ja kush është super bjondja që i ka rrëmbyer zemrën djalit të Ardit

11.10.2017 18:08

Jon Gjebrea, djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea ka bërë publike lidhjen e tij.
Së fundmi Joni ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet në krah të një vajze bjonde. Siç duket kjo është bukuroshja që i ka vjedhur zemrën djalit të moderatorit.


Fotoja është realizaur në Budapest dhe krahas fotos Joni ka shtuar edhe një ikonë zemre, çka e bënë në këtë mënyrë zyrtare lidhjen në Instagram. Të shumta janë edhe komentet e miqve të cilët i komplimentojnë dhe urojnë çiftin.

Ndërkohë, kujtojmë se Joni dhe e dashura e tij, Merlin Haxhiymeri janë së bashku prej një kohe të gjatë, por vetëm tani ata kanë vendosur ta bëjnë publike lidhjen e tyre.


Source @newsbomb.al


Jon Gjebrea, the son of the renowned moderator Ardit Gjebrea, has made public his connection.
Recently Joni has posted a photo on his Instagram account, appearing alongside a blonde girl. It seems this is the beauty that has stolen the heart of the moderator's son.

The photo was realized in Budapest and beside the photo Joni has added a heart icon, which made the official connection to Instagram in this way. There are many comments from friends who compliment and congratulate the couple.

Meanwhile, we remember that Joni and his girlfriend, Merlin Haxhiymeri, have been together for a long time, but now only they have decided to make their connection public.

Source @ newsbomb.al