E papritur Noizy sapo na prezantoi me të dashurën, do habiteni kur ta shikoni cila është

10.10.2017 16:18

Disa muaj më parë u aludua se reperi i njohur Noizy ishte në një lidhje të re me një vajzë që quhet Naomi. Në fakt kjo lidhje dashurie qenka e vërtetë, dhe vetë reperi e ka pranuar sot përmes disa postimeve në Instastory.


Ai shfaqet në krah me Naomin, dhe ka vendosur një zemër ngjitur me emrin e saj.  Të njejtën gjë ka bërë edhe bukuroshja Naomi, ku ka postuar foto të reperit teksa presion avionin. 

Nuk dihet për ku janë nisur çifti, por një gjë është e sigurt që ata janë bashkë.


Source @revistaclass.al


A few months ago it was rumored that renowned Noizy rapper was in a new relationship with a girl named Naomi. In fact this love affair is true, and the rapper himself has accepted today through some posts at the Instastory.

He appears alongside Naomi, and has set a heart adjacent to her name. The same thing has been done by Naomi, who has posted a photo of the rapper as he pressed the plane.

It's not known where the couple started, but one thing is for sure they are together.

Source @ revistaclass.al