Xhensila Myrtezaj pas dasmës është bërë një zonjë e vërtet, shikoni stilin e saj të ri tani

10.10.2017 09:31

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj pas martesës ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja në rrjete sociale.


Në fotografitë e fundit ajo vjen e veshur me një kostum blu, në të cilin duket një zonjë e vërtetë, shkruan lajmi.net.

Ato fotografi të cilat këngëtarja i shpërndau në rrjete sociale, morën komente dhe pëlqime pa mbarim.


Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Xhensila është ‘Si të jem mirë’, të cilën e solli në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Source @lajmi.net


Singer Jensila Myrtezaj has repeatedly published new images on social networks after her marriage.

In the last pictures she comes dressed in a blue suit, which looks like a real lady, writes lajmi.net.

Those photos that the singer scattered on social networks received comments and likes without end.

We remind that the last musical project from Jensila is 'How to be OK', which he brought in collaboration with Irkenc Hyka.

Source @ lajmi.net